Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Міжнародний день громадсько-активних шкіл

1 березня — Міжнародний день громадсько-активних шкіл

1 березня 2010 року громадсько-активні школи України взяли участь у відзначенні міжнародного дня громадсько-активних шкіл.

13 жовтня 2000 року учасники міжнародної конференції «Громадсько-активні школи та освітянська політика в країнах перехідного періоду в XXI столітті» проголосили 1 березня міжнародним днем громадсько-активних шкіл. Відтак, щороку це свято відзначається у всіх країнах, де діють громадсько-активні школи, а це Росія, Хорватія, Угорщина, Азербайджан, Словакія, Казахстан, Киргизстан, Чорногорія, Молдова, Україна, Великобританія, Вірменія, Боснія та Герцеговина, Чехія тощо.

Метою дня громадсько-активних шкіл є привернення уваги до діяльності громадсько-активних шкіл щодо розвитку громад, розвиток партнерських стосунків між ГАШ на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Цього року під час святкування міжнародного дня ГАШ в Україні відбулися презентації програм/проектів громадсько-активної школи, дні відкритих дверей в школах ГАШ, проведено майстер класи для членів громади, конкурси малюнків, плакатів, віршів на тему ГАШ, відкриті уроки «Моя школа – громадсько-активна», есе на тему «Мрії дітей про майбутнє громади», висвітлено найяскравіші події у ЗМІ з життя школи та громади, проведено святкові концерти для мешканців громади

  Запрошуємо Вас ознайомитися із досвідом святкування міжнародного дня ГАШ громадсько-активними школами Полтавщини, Рівненщини, Луганщини, а також Донеччини.

  • Полтавський марафон.
  • ГАШ Рівненщини.
  • Білянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лутугинського району Луганської області.
  • Новоганнівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів Краснодонського району Луганської області.
  • Загальноосвітня школа №138 м. Донецька.
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: