Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Відеоматеірали

 

Формула щасливого навчання та вчителювання
Тетяна Мирошниченко, директор приватної школи «Перша ластівка», тренер ВФ «Крок за кроком»
Громадянські компетентності
Мирослава Товкало, заступник директора ЛОІПО, тренер Нової української школи
Розвиваємо соціальні та громадянські компетентності з першого класу
Ольга Банах, викладач ЛОІППО, тренер ВФ «Крок за кроком»
Цінності демократії
Ольга Боярчук, старший викладач КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», тренер ВФ «Крок за кроком»
Школи повинні стати осередками розвитку місцевих громад
Новий етап програми Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» збираються впроваджувати у школах Миргородського та Полтавського районів. Проект «Школа як осередок розвитку громади» має забезпечити сільським загальноосвітнім закладам розвиток матеріально-технічної бази, а місцевим громадам – доступ до нових форм освіти дорослих і дітей та нових культурних послуг. Як саме хочуть реалізувати цю ініціативу на Полтавщині?
В Полтаві презентували програму «Школа як осередок розвитку громади»
В Полтаві презентували програму «Школа як осередок розвитку громади». Остання покликана створити в області моделі громадсько-активних навчальних закладів. Шляхом впровадження цієї програми на Полтавщині, переконані її творці, збільшиться кількість шкіл, які об'єднають навколо себе не лише учнівську молодь, а й доросле населення. Полтавщина стала одним із трьох регіонів України, у яких реалізовуватиметься програма «Школа як осередок розвитку громади».
У Полтаві відбулася презентація проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади»
У Полтаві відбулася презентація проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади». Його мета - подальший розвиток і забезпечення життєздатності програми «Школа як осередок розвитку громади» шляхом об’єднання ресурсів із програмами розвитку освіти на місцевому рівні. Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Сергій Шевчук наголосив на важливості питання розробки концепції розвитку області до 2020 року.
Інтерв’ю з учасниками програми «Школа як осередок розвитку громади в Україні»
Під час проведення міжнародної конференції «10 років упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади в Україні»: знання, практика, досвід» Вероніка Громова, координатор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», поспілкувалася безпосередньо з учасниками програми «Школа як осередок розвитку громади в Україні».
Відкриття, привітання та пленарне засідання «Програма «Школа як осередок розвитку громади» в Україні: уроки змін»
До Вашої уваги пропонується відеоматеріал відкриття, привітання та пленарного засідання «Програма «Школа як осередок розвитку громади» в Україні: уроки змін» міжнародної конференції «10 років упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади в Україні»: знання, практика, досвід», що відбулася 25-26 листопада 2013 року.
Фільм «Школа для громади, громада для школи»
«А ви що, не знаєте, що таке ГАШ? Це громадсько-активна школа!» Особливість громадсько активної школи – її адаптованість: і маленька сільська школа, і велика школа мегаполісу можуть знайти свій власний шлях розвитку за моделлю громадсько активної школи, усвідомлюючи, що школа може надавати не лише якісні освітні послуги учням, але й послуги всій громаді, разом змінюючи життя на краще.
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: