Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Весняний Тиждень Добра

 

Всеукраїнська акція «Весняний тиждень Добра — 2010»

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» запрошує громадсько-активні школи України взяти участь у Всеукраїнській акції «Весняний тиждень Добра — 2010», що відбудеться з 18 по 24 квітня 2010 року.

«Весняний тиждень Добра» — це щорічна громадська та освітня компанія, яка є складовою частиною стратегії розвитку та реалізації волонтерського руху. Вона організується та проводиться з метою підвищення громадської активності та мобілізації ресурсів для вирішення різноманітних суспільних та соціальних проблем; налагодження та зміцнення партнерської взаємодії між волонтерами, волонтерськими організаціями, центрами.

Метою акції «Весняний тиждень Добра» є спільно здійснити доброчинні, корисні справи, привернути увагу громадськості до діяльності громадсько-активних шкіл та важливої ролі волонтерської допомоги у суспільстві.

Кожна ланка роботи в громадсько-активній школі чітко описана та має певні критерії, які допоможуть зрозуміти та визначити рівень розвитку навчального закладу. Використання міжнародних стандартів якості діяльності громадсько-активної школи є ключовим елементом створення сильної та ефективної позиції школи як  громадсько-активної. Саме тому, акція «Весняний тиждень Добра» 2010 розроблена на основі міжнародних стандартів громадсько-активної школи.

До участі в акції запрошуються представники учнівської молоді, педагоги, мешканці громад, представники недержавних організацій, органів влади та бізнесу, засоби масової інформації.

Приєднуйтеся і Ви до проведення Всеукраїнської акції «Весняний тиждень Добра — 2010». Надсилайте інформацію про заходи, які відбулися у Вашій громадсько-активній школі до 25 травня 2010 року на адресу admin@ussf.kiev.ua.

Інформацію за результатами проведення Акції буде висвітлено на сайті програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» http://www.ussf.kiev.ua/, а також на сторінках Вісника «Громадсько-активна школа» та під час Всеукраїнської конференції «Школа як осередок розвитку громади», що відбудеться в листопаді 2010 року в м. Києві. 

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ: 

 

Результати проведення акції

Дніпропетровська область

 • Жовтоводська середня загальноосвітня з профільними класами школа №8
 • Середня загальноосвітня школа № 9 м. Орджонікідзе
 • Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Царичанського району
 • Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст. Царичанського району
 • СШ № 34 м. Дніпропетровська
 • КЗ «НСЗШ І-ІІІ ступенів № 10» м. Нікополя

 

Кіровоградська область

 • Добронадіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрійського району

 

Київська область

 • Борівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дитячий садок»

 

Луганська область:

 • СЗШ № 6 м. Сєверодонецька
 • Білоріченська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Лутугинського району
 • Писарівська загальноосвітня школа І-ІІІ – ступенів Новопсковської районної ради

 

Рівненська область

 • Заріченський район
 • Здолбунівський район
 • Млинівський район
 • Рівненський район

 

Черкаська область

 • Хутірська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  Черкаської районної державної адміністрації

 

Результати проведення Всеукраїнської акції «Весняний тиждень Добра - 2013»

Шановні колеги!

До Вашої уваги пропонуються результати проведення Всеукраїнської акції «Весняний тиждень Добра - 2013» громадсько-активних шкіл України.

ВФ «Крок за кроком» дякує всім ГАШ, які долучилися до участі в Акції!

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: