Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Працівники дошкільної освіти в часи COVID-19

23.07.2020

 

Працівники дошкільної освіти опинилися в епіцентрі цієї складної ситуації, що її зумовила пандемія COVID-19. Відсутність гарантій зайнятості, брак фінансової підтримки, відсутність інфраструктури для дистанційної взаємодії – це лише деякі з важливих проблем, з якими стикаються наші співробітники у ці непрості часи. Водночас саме вони знають, наскільки важливо забезпечувати безпеку, повноцінне харчування, якісну взаємодію та досвід, безперервність та підтримку навчання і розвитку дошкільнят.

Пропонуємо познайомитись з досвідом Норвегії та Південно-Африканської Республіки щодо вжитих заходів на підтримаку працівників дошкліьної освіти. 

Читати повністю

 
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: