Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Культура демократії в закладі дошкільної освіти

24.06.2021

 

24 червня з 13:00 прямий ефір на ФБ каналі та ЮТУБ каналі

Для розвитку дитячого садка як демократичної спільноти потрібно враховувати ініціативи дітей та їхніх батьків. Дошкільна освіта має допомогти дітям усвідомити та прийняти цінності та принципи демократичного громадянства.

Запрошені експерти

Інна Горбенко, експертка програми “Демократична школа”, співзасновниця закладу дошкільної освіти «Сад можливостей ЩастяKids»

Тамара Ільченко, директорка закладу освіти «ГімназіяА+», експертка з питань дошкільної освіти

Захід відбувається у межах щорічної підсумкової конференції Програми «Демократична школа: 5 років партнерства задля реформ» ми поговоримо про дошкільну освіту: участь дітей, партнерство, демократію, цінності.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: