Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

П’ять пріоритетів захисту, підтримки та зміцнення працівників дошкільної освіти

22.07.2020

 

Окрім безпрецедентного впливу на дітей молодшого віку та їхні сім’ї, пандемія COVID-матиме тривалі наслідки для їхнього здоров’я, харчування, безпеки та можливостей для

навчання. За оцінками ЮНІСЕФ, внаслідок цьогорічної кризи від 42 до 66 мільйонів дітей у світі можуть опинитися за межею крайньої бідності, тим самим збільшивши 386-мільйонний контингент дітей, які жили в бідності у 2019 році.

Пом’якшити ризики пандемії та забезпечити турботливий догляд за цими дітьми сьогодні та після завершення кризи можливо лише за умови належної уваги до працівників дошкільної освіти, які надають послуги дітям дошкільного віку.

Читати повністю

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: