Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Підтримка найуразливіших дітей та їхніх родин – Високий пріоритет порядку денного негайного реагування на кризу COVID-19 Італія, Німеччина, Бельгія та Україна.

12.07.2020

 

Пандемія COVID-19 та заходи, що вживаються для її пом'якшення, створили додаткові виклики для вразливих сімей та дітей, оскільки вторинні загрози, такі як загрози здоров’ю, обмежений доступ до гуманітарної підтримки, стигма і маргіналізація, є більш помітними серед вразливих груп. Вплив COVID-19 на самопочуття сімей та дітей, може бути більш руйнівним, ніж сама хвороба.

Читати повністю

 
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: