Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Агенція дозвілля «Смайл» – урочистості, дитячі дні народження, свята для громади у школі (Піщанське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»)

29.12.2018

 

Наша школа активно працює над розбудовою тісних партнерських стосунків із громадою та розвитком всебічно розвиненої гармонійної особистості дитини. Щоб наш заклад став справжнім центром розвитку, відкритим простором для громади села, в першу чергу, вивчаємо потреби й запити учнівської молоді, батьків і членів громади. Так, за результатами здійсненого опитування, з’ясували, що нагальною потребою і великим бажанням є вирішення такої проблеми в нашій громаді як відсутність місця для проведення активного цікавого змістовного дозвілля для всіх. У селі, справді, немає місця для заняття спортом, відсутні можливості для організації дитячих днів народжень, активного дозвілля, урочистих значимих подій.

То ж, для позивної зміни у цьому напрямі ініціативною групою батьків, педагогів, представників громади та членів нашого шкільного клубу соціального підприємництва «Абетка успіху» було розроблено та активно упроваджується в життя проект «Агенція дозвілля «Смайл».

Що ми планували?

Ми поставили перед собою мету – створити сучасні умови для організації спільного сімейного дозвілля, для безпечного, активного, всебічного розвитку дітей, споріднення дитячого, батьківського колективу та громади нашого села. Для цього створили дві локації: агенцію дозвілля «Смайл» та спортивно-оздоровчий простір.

Агенція дозвілля «Смайл» покликана стати центром організованого, змістовного дозвілля для всіх членів громади, формувати в дітей підприємницькі навички,  надати матеріально-технічні ресурси для забезпечення ефективної роботи. Основна ідея функціонування агенції – це проведення дитячих свят та інших урочистостей для усіх бажаючих. А діяльність агенції організовують діти – члени шкільного клубу підприємництва. Цей проект для них – справжній майданчик для практикування навичок підприємницької діяльності та розвитку фінансової грамотності!

Спортивно-оздоровчий простір, орієнтований на створення фітнес-клубу, танцювальної студії (вуличні танці, спортивно-бальні танці, підготовка весільних танців для молодят), проведення спортивних ігор для дітей і дорослих.

Що вже вдалося втілити в життя?

Підготовлена та облаштована сучасна зона активностей і відпочинку, де проводяться заняття шкільного клубу «Абетка успіху», народжуються ідеї, розробляються матеріали, розраховуються бюджети, учні навчаються бути ведучими, операторами, фотокореспондентами. Тут діти можуть вільно спілкуватися, відпочивати, грати в ігри.

Першим заходом, який діти підготували і провели майже самостійно, став День іменинника. Для цього розрахували бюджет свята, склали сценарій, провели свято. Також активну участь взяли у підготовці та проведенні свята «День села». На цих святах діти спробували себе в ролі ведучих, аніматорів, фотооператорів.

Уже створено фотозони до вечора зустрічі випускників, новорічну, до свята іменинників. Вони стали дуже популярними у нашій школі!

Організовано також сучасний спортивний простір. Зроблено ремонт кімнати для фітнесу та встановлено різні тренажери. Спортивна локація доступна для молоді села, учнів школи, батьків, членів громади. Тренажерна й спортивна зала орієнтована на збереження здоров’я нашої громади , вона вже «живе» активним життям!

Які маємо відгуки про  нашу діяльність?

«Я, мама Головченко Назара, хочу висловити подяку і захоплення проведеним святом Дня іменинника в стінах Піщанського НВО. Особливо вражає те, що бюджет заходу був складений учнями школи. Моїй дитині сподобалися цікаві ігри та конкурси…»

«Мені подобається те, що мої ідеї організації свята втілюються в життя. Дуже дякую за підтримку і небайдужість активних вчителів нашої школи та директора Будинку культури» (Осауленко Анастасія, учениця 9 класу)

«….Приємно бачити позитивні зміни в школі.» (Врублевська Оля, випускниця школи)

«Завдяки тренажерній залі, яка з’явилася в нашій школі, заняття спортом стало доступним для всіх охочих. Адже потрібен час, щоб дістатися до районного центру і кошти на абонемент. А так зручно і економно» (Роїк Юлія)

Що ми відчуваємо?

Так, наша школа набула ще більшої популярності у Піщанській громаді, стала справжнім центром розвитку для всіх. Це місце для справжнього змістовного сучасного навчання та захоплюючого дозвілля. Це лише перші кроки, але, для нас, суттєві. Радіємо з того, що місцева влада є активним партнером в реалізації нашого проекту. Про нашу школу знають всі в районі і за межами.

Сьогодні практично в кожного є можливість розвиватися і вдосконалювати своє життя. Ми переконані, якщо активісти розпочнуть передавати свої знання, досвід, інструменти впливу на своє життя іншим людям, то таким чином, розпочнеться поступовий, але практично незворотній процес позитивних змін у суспільстві. Тож, як казав Г. Форд: «Збиратися разом – це початок. Залишатися разом – це прогрес. Працювати разом – це успіх».

Працюймо ж разом для успіху кожного!

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: