Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Шкільний клуб підприємництва «FutureGo» та проект «Smart spacе» ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням англійської мови м. Івано-Франківськ

27.12.2018

 

Ідея про участь нашої школи у Всеукраїнському проекті «Крок за кроком» виникла несподівано. Одного дня заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Авраменко, переглядаючи новини освітніх сайтів, натрапила на один з тих, що не міг не зацікавити. Адже за підтримки цього сайту для школи відкривалися нові горизонти розвитку та співпраці з батьками та громадськістю.

Отож, адміністрація школи спільно з учнівським активом прийняли рішення - створити свій власний Клуб соціального підприємництва та розробити проект, який навчатиме учнів фінансовій грамотності, підприємливості та вмінню працювати в команді.

У ході проекту педагоги неодноразово брали участь у навчальних семінарах - практикумах у поєднанні з обміном досвіду в сфері соціального підприємництва, які відбувалися у різних містах України. Створивши проект «Smart spase», і результат не забарився, - фонд виділив кошти на закупівлю меблів для зони відпочинку та навчання, а саме: крісла-мішки, модельні куточки відпочинку, масажні килимки, дитячі мати, крісло-грушу, стілець зі спинкою, диван, килимок - конструктор, настільні ігри, набір грошових знаків, телевізор. Усі учасники проекту приємно вражені цим досягненням, проте на цьому не зупиняться, бо ж недарма сказано: «Хто шукає, той знайде».

У рамках програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за крок» також ще з 25 січня 2018 року розпочав свою діяльність шкільний клуб підприємництва «FutureGo».

Робота Клубу базується на принципах гуманізму, демократії, незалежності від політичних, громадських, релігійних організацій, на засадах добровільності, рівноправності, законності та гласності.

Учасники клубу поставили перед собою такі цілі:

  • підготовку учнів до активної та свідомої участі в економічному житті школи та суспільства;
  • формування серед учнівської молоді підприємницьких навичок та застосування їх у житті;
  • розширення співпраці  школи з місцевими організаціями, владою, та бізнес-середовищем;
  • обмін досвідом з іншими учасниками фонду «Крок за кроком» тощо.

Учасниками  Клубу є учні 7-11 класів та педагоги школи. Клуб працює за окремим планом, затвердженим Мургою Л.І., директором школи. Керівники команди, а саме педагоги, брали участь у семінарах-презентаціях з обміну досвіду в сфері соціального-підприємництва у різних містах України.

Результатом спільної праці Клубу  та фонду «Кроком за кроком» стало створення та реалізація проекту «Smart spacе» - зони для відпочинку, воркшопів, майстер-класів, благодійних заходів, відкритих лекцій тощо. Великим здобутком є залучення громади мікрорайону, учнів старшої, початкової школи, вчителів та місцевої влади, а також зацікавлення  школярів підприємницькою діяльністю.

У ході реалізації проекту «Smart spacе» члени Клубу та громада мікрорайону вирішили не зупинятися на досягнутому, а саме продовжити співпрацю з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком». Громадою та місцевою владою було підтримано новий проект Клубу, пов'язаний з реконструкцією та оновленням внутрішнього двору школи.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: