Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Економічний клуб Бучанської Української гімназії «Велика сімка»

23.12.2018

 

Робота клубу «Велика сімка» набирає обертів, об'єднуючи все більше і більше зацікавлених дітей і дорослих. Учнівське самоврядування в Бучанській Українській гімназії здійснюється через роботу творчого об’єднання гімназистів «Веселковий млин», в якому діють дев’ять різновікових клубів. Серед них утворений минулого року економічний клуб «Велика сімка». Він є майданчиком  виховання відповідальних, самостійних та високоосвічених громадян України, які стануть активними учасниками  розвитку громади.

У цікавому захоплюючому форматі роботи в клубі діти відпрацьовують навички роботи в команді, розподілення ролей між учасниками; співпрацюють із різноманітними установами та громадськими організаціями; розробляють різноманітні проекти  для покращення економічної ситуації  в закладі та місті Бучі; розвивають економічну та фінансову грамотність.

Нові для себе вміння і навички учасники клубу здобувають в ігровій формі. Так, із початку створення клубу, з гімназистами було проведено ігри «Одна команда», завданням якої було навчити дітей створювати власні групи, взаємодіяти із усіма її учасниками та підтримувати сприятливу атмосферу в колективі, «Реклама моєї крамниці», що допомогла кожному учаснику спробувати себе в ролі підприємця, ділові ігри «Вежа» та «Книжкова фабрика», де учні могли відчути себе як керівниками, так і підлеглими та побудувати власну стратегію ведення бізнесу. Економічну та фінансову грамотність учнів допомагали покращити такі форми роботи, як економічний квест, інтелектуальне лото «Економіст», вікторина «Юний підприємець», а на тренінговому занятті «Як розвивати партнерство та налагоджувати дружні стосунки у групі» діти вчились виходити з конфліктних ситуацій та налагоджувати партнерські відносин.

За ініціативи клубу «Велика сімка» був створений проект «Місто можливостей», що передбачає вивчення кращого підприємницького досвіду в місті Бучі та містах регіону  та створення інтерактивної карти підприємств регіону для її використання на потреби громади.  

Щомісяця учасники клубу відвідують найуспішніші підприємства, готують інтерв’ю, роблять фото та відеорепортажі, пишуть статті про екскурсії, готують матеріал для створення інтерактивної карти підприємств. Учні, що цікавляться програмуванням, самостійно створили сайт проекту та працюють над макетом карти, яку буде розміщено на даному сайті.

Щомісяця до команди клубу приєднуються нові учасники. Старші учні проводять ігрові заняття для менших гімназистів. Закуплено економічні ігри «Монополія» та «Грошовий потік 303», які допоможуть розвивати навички підприємницької діяльності.

До роботи клубу долучилися і батьки. Вони із задоволенням проводять майстер-класи зі своєї спеціальності, інтерактивні лекції та допомагають налагодити партнерські відносини з різними підприємствами.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: