Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Результати конкурсу на участь у проекті «Просування громадянської освіти в початковій школі в контексті нових державних стандартів»

28.02.2018

 

Відбіркова комісія розглянула 72 заявки, поданих на конкурс. У результаті конкурсного відбору затверджено 10 заявок на участь у Проекті. Відтак 10 загальноосвітніх навчальних закладів отримають можливість першими використати у своїй роботі навчально-методичні матеріали для педагогів, батьків та учнів перших класів з формування громадянської компетентності, які розширюють види діяльності, заплановані в Модельних навчальних програмах для першого класу, як ресурс з конструювання освітнього процесу для розвитку громадянської компетентності учнів першого класу Нової української школи.

Ми щиро вітаємо школи-переможці конкурсу:

  1. Спеціалізовану загальноосвітню школу І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради;
  2. Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»;
  3. Павлоградську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 9 Дніпропетровської області;
  4. Іллінівську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області;
  5. КУ Романівської районної ради ОНЗ «Романівська гімназія» Житомирської області;
  6. КЗ «Днірорудненська спеціалізована 1-3 ст. школа «Талант» Василівської районної ради Запорізької області;
  7. Загальноосвітню школу І ступеня № 9 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області;
  8. Опорний навчальний заклад «Щасливський навчально-виховний комплекс «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Бориспільської районної ради Київської області;
  9. Дрогобицьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 2 Львівської області;
  10. Золотоніську спеціалізовану школу № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Проект «Просування громадянської освіти в початковій школі в контексті нових освітніх стандартів» впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Дякуємо за співпрацю та бажаємо успіхів!

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: