Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Підвищення якості дошкільної освіти та догляду за дітьми в Україні

 

Дошкільна освіта та догляд за дітьми є важливими питаннями. Представництво ЮНІСЕФ в Україні здійснило дослідження, яке є аналізом системи дошкільної освіти в Україні. Проведене воно міжнародним консультантом доктором педагогічних наук Яном Пітерсеном на основі рамок якості дошкільної освіти та догляду за дітьми ЄС (EQF) і базується на відвідуваннях закладів, а також на інтерв’ю та фокус-групових дискусіях із розробниками політик, тренерами, зацікавленими сторонами й викладачами.

Результати дослідження зосереджені на заходах, яких необхідно вжити для зміцнення системи компетенцій, що зрештою дасть змогу запровадити в системі освіти зміни, передбачені Законом України «Про дошкільну освіту».

Завантажити файл (Дошкільна освіта та догляд за дітьми в Україні.pdf)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: